Chrpochmel Drd

18. listopadu 2010 v 19:58 | Vrael |  Trpaslíci
Jméno: Chrpochmel Drd
Datum narození: 15.6. 1506

Je to trpaslík, který měří cca 1 metr. Má středně dlouhé hnědo-šedivé vousy. Je velmi milý. Je dokonce proslaven tím, že je milý. Je to upřímný, hodný, někdy trochu záhadný, ale skvělý přítel. Má hodně kamarádů s kterými tráví hodně času v hospodě. Miluje pivo. Je taky velmi chytrý i přesto že je často opilý, tak mu to opravdu velmi pálí. Vždy nosí takovou zvláštní čepici. Říká se, že pod ní nosí nějakou věc, o které nikdy nikomu nepověděl a která pro něj hodně znamená.

Živí se zpracováváním diamantů, drahokamů a polodrahokamů. Dělá z nich ozdoby, šperky a nebo je samotné prodává. Sám si je hledá a baví ho to. Zažil v životě už mnoho skvělých okamžiků. Sice žije sám, ale daleko na severu žije jeho rodina. Nechce děti ani manželku, vyhovuje mu život jaký žije.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rickysuple | E-mail | Web | 22. července 2018 v 0:16 | Reagovat

Иными словами, технологию несъемной опалубки можно применять в северных районах с морозными зимами. Разрешено заливать бетон облегченных марок, поскольку опалубка используется как дополнительный строительный http://builderbest.byethost7.com/ материал.
Две разновидности опалубки не вступают в конкуренцию друг с другом, так как сферы применения их отличаются. Вместе с тем использование описанных здесь методик служит прогрессу в строительной отрасли, позволяет сооружать разнообразные монолитные конструкции.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama