Co je Alagaësia RPG

18. listopadu 2010 v 17:19 | Vrael
A RPG
Vítej, poutníče!


Možná se teď ptáš, kam jsi se to dostal. Zadáním adresy www.alagaësia-rpg.blog.cz jsi překročil hranice reality a vstoupil jsi do fantasy světa zvaného Alagaësia.

Tento blog je založen na principu RPG hraní. To znamená, že si vytvoříš svou postavu, za kterou následně budeš hrát. Rpg nám dává možnost zažít něco, co v reálném světě není možné - v našem případě je to kouzlení, setkání s draky, velkolepá dobrodružství a mnoho dalšího.

Tento rpg klub je inspirován Odkazem Dračích jezdců (tedy knihami Eragon, Eldest a Brisingr), který napsal Christopher Paolini. Mohou se tu tedy objevovat jména některých postav zmíněných v knize, stejně tak jako jsou z knihy převzaté veškeré názvy míst, včetně mapy Alagaësie.

Důležité je říci, že náš klub je svým způsobem originální, tudíž nekopíruje žádný jiný klub. Ano, podobných Alagaësií už bylo, ale všechny z časů, ve kterých se odehrávají knihy. My se časově nacházíme několik století před Eragonem a Safirou, v době, kdy Dračí jezdci byli na vzestupu a čekal je krutý pád. O tom ale více najdeš v Historii.

Doporučuju ti, aby sis přečetl všechno, co je pod kolonkou "Přečti si" a až pak odesílal registraci. Najdeš tam mnoho užitečných informací a předejdeš tak zbytečným dotazům. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama