Du Weldenvarden

7. listopadu 2010 v 14:31 | Vrael
Du Weldenvarden

Les Du Weldenvarden, neboli Strážný les, zabírá téměř celý sever země. Je domovem elfů a magie, je to místo mírumilovné a kdokoliv se špatnými úmysly je odsud vyhnán, mnohdy samotnou silou přírody. Fauna i flóra je tu rozmanitá, neboť o ni elfové s láskou pečují. Na západě se nachází město Osilon, téměř v samém srdci lesa leží elfské hlavní město Ellesméra a na východě se tyčí město Sílthrim, vedle nějž se nachází jezero Ardwen. U Ellesméry se také nachází cvičiště, kde Jezdci zdokonalují své schopnosti.


Les

Les Du Weldenvarden přivítá pouze ty, kdo nemají v úmyslu mu nijak ublížit. Je to kus Alagaësie plný překrásných míst, magie a rozmanité flóry a fauny. Jeho obyvateli jsou elfové, které ale obyčejný smrtelník jen stěží zahlédne.
__________________________________________________________

Osilon

Osilon je malé město, seskládané zejména z malých domků, které jsou postavené převážně z přírodních materiálů. Ovšem tak, aby jejich stavba nijak neničila přírodu. Je to město klidné a plné přátelských obyvatel.
__________________________________________________________

Ellesméra


Ellesméra je město elfů, obyčejným smrtelníkům je ukryto. Byla by jen obrovská náhoda, kdyby ho někdo z lidí objevil. Nachází se v něm domy utvořené kouzly přímo ve stromech. Jsou to živé domy, které stromy poskytly svým elfským přátelům. Ovšem tyto příbytky jsou uzpůsobené i pro Dračí jezdce, kteří tady přebývají hlavně v době výcviku. Právě kvůli Jezdcům bylo poblíž Ellesméry zbudováno cvičiště, kde se trénují.
__________________________________________________________

Sílthrim

Město postavené zčásti nad hladinou jezera Ardwen. Je krásné, plné klidu a míru a čistě elfské, tudíž lidem zapovězené.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama