Erumeldir Alaric Andaer

30. listopadu 2010 v 12:34 | Vrael |  Lidé
Erumeldir

Jméno: Erumeldir Alaric Andaer
Datum narození: 26. února 1317
Rasa: Člověk
Strana: Neutralita


Erumeldir je vysoký tmavovlasý muž se svalnatou postavou. Má dlouhé hnědé vlasy po rameny a jasně modré oči, které kontrastují s jeho tmavší pletí. Nosí strniště. Dolní ret je plnější než ten horní, což je u něj taková jeho zvláštnost. Má symetrickou tvář.

Alaric je shovívavý muž, který je částečně uzavřený do sebe. Má rád svou sestřenici, se kterou žije a zároveň se o sebe a o svoji sestřenici stará. Má lehký smysl pro humor, který používá jen málokdy, je to spíše vážný člověk a vše bere realisticky.

Erumeldir se narodil do početné rodiny. Všichni jeho sourozenci ale dříve nebo později umřeli, jen on měl to štěstí a přežil. Jeho matka zemřela po porodu, což mu otec začal vyčítat jen co mu bylo 8 let. Často se zabýval a do nynějška zabývá filozifckými a psychologickými jevy, což jeho otec nedokázal pochopit. Navštěvoval naprosto prostou školu, ale ani to se jeho otci nelíbilo a tak se v patnácti sbalil a utekl z domova. Nějakou dobu se jen tak potuloval po světě, sem tam si něco vydělal či jen pomohl a ve svých osmnácti se vrátil do své rodné země, kde se ubytoval u své sestřenice, se kterou bydlí dodnes. Oba mají velmi silný vztah. Něktěří je považují za pár, ale opak je pravdou. Erumeldir je zatím nezaměstnatný a tak ho živí sestřenice, i když se jí snaží všelijak vypomáhat. Je rád, že bydlí tam, kde bydlí a doufá, že si jednoho dne najde tu pravou ženu a založí si rodinu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama