Registrace

30. listopadu 2010 v 13:43 | Vrael
Zaujal tě náš klub a chceš se k nám přidat? Přečetl/a sis všechno pořádně, včetně pravidel? Pak tedy vyplň následující údaje a pošli je na mail Alagaesia-RPG@email.cz


× Jméno postavy
Je jedno, jaké si vymyslíš, musí ale zapadat do fantasy světa na úrovni středověku, jakým Alagaësie je. Ber na vědomí, že co jiná rasa, to jiný typ jmen - elfové mají rozdílná od lidí, trpaslíci od elfů, atd. A tvé jméno musí být originální! Tzn. že jména z Harryho Pottera, Twilight a tak podobně neberu.

× Datum narození postavy
Vymysli si jakékoliv, jakýkoliv věk. Ale zase si uvědom, že třeba takoví elfové jsou dlouhověcí, stejně jako trpaslíci a jiné rasy. Takže klidně můžeš překročit tu lidskou stovku a přesto bude tvá postava celkem mladá.

× Rasa postavy
Vyber si z těchto ras. Upozorňuju ale, že třeba takoví kočkodlaci nebo i Stínové jsou poměrně vzácnou záležitostí, a tak ti nemusí být postava schválena.

× Strana
Teď si musíš vybrat, jakou cestou se osud tvé postavy bude ubírat. Dobro, zlo nebo zůstaneš neutrální?

× Profil postavy
Ano, neobejde se to bez profilu. A co by měl obsahovat? Popis, povahu a životopis tvé postavy. Upozorňuju, že čím více se rozepíšeš, tím lépe. Registraci proto neuspěchej a raději si nejprve promysli svou postavu.

× Obrázek
Pošli odkaz na obrázek, který znázorňuje tvou postavu. Není to povinná položka, ale je lepší obrázek mít. Dobré je hledat třeba tady nebo tady.

× Kontakt
Email nebo icq. Nebude zveřejněno, je to jen pro adminstvo, abysme vás v případě potřeby mohli kontaktovat.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama