Yolanda

14. listopadu 2010 v 17:47 | Vrael |  Elfové
Yolanda

Jméno : Yolanda
Datum narození: 10.6.1260
Rasa: Elf
Strana: Dobro


Yolanda je vzhledem docela obyčejná elfka. Tudíž je vysoká, štíhlá, má zašpičatělé uši a lehce sešikmené oči, prostě typycké rysy elfů, kterých si na ní každý hned všimne. Její černé vlasy jí spadají někam do půlky zad, avšak většinou je má spletené v copu nebo nějak jinak upravené. Málokdy si je nechává rozpuštěné. Oči mají tmavou barvu, něco mezi tmavě zelenou, hnědou a někdy se zdají až černé. Na očích vždycky poznáte, jestli vám lže a nebo říká pravdu, jelikož jsou upřímné. Někdy, pokud nedává svou radost najevo přes úsměv, pobaveně či radostně jí jiskří v očích. Nos je takový obyčejný, ani malý, ani velký, prostě tak akorát. Spodní ret má o něco plnější než ten vrchní. Většinou má rty stažené do neurčité linky, ovšem sem tam je zkroutí do polovičního úsměvu.
Oblečení má většinou v barvách lesa, tudíž hnědé, zelené či šedivé. Někdy si na sebe obleče obyčejné šaty, jindy tuniku a kalhoty. Záleží na náladě či na tom, jestli jde jen na procházku a nebo se chystá někam cestovat. Většinou u sebe ještě nosí dýku, kterou má zavěšenou v pouzdře u pasu.

Yolanda je docela nedůvěřivá a ohledně neznámých lidí i odměřená. Může se někdy jevit i chladně a nepřátelsky, ovšem taková není. Pokud jí někdo lépe pozná, zjistí, že je docela milá a přátelská osoba. Ašak Yolanda si nepřipouští k tělu moc osob, a když už, tak spíše elfy než obyčejné lidi. Yolanda je samozřejmě velmi mrštná, rychlá a když jde, ani to neslyšíte. Také je dost zručná, vynalézavá, všímavá a chytrá.

Yolanda se narodila elfce Tanalyn a elfovi Erinolovi. Jako o každé elfské dítě, i o ní bylo velice dobře postaráno. Když povyrostla do určitého věku, začala se více zajímat o magii a o všechno kolem ní. Postupem času se i magii naučila používat, ale příliš často nekouzlí, myslí si, že osoba, která stále jen kouzlí, časem zlenivý. Když byla dítě, strašně moc jí fascinovali draci a to jí zůstalo až do dnes. Má k nim úctu a vždycky, když se s nějakým drakem setká, nemůže z něj pořádně spustit oči. Jinak Yolanda neměla příliš zajímavý život, nic zvláštního se v něm nedělo. Prostě poklidně vyrostla v Ellesméře se svými rodiči, ale teď žije již sama. Ani se moc nezajímá o to co se děje mezi lidmi či Dračími jezdci, avšak kdyby si měla vybrat, na jakou stranu se dát, rozhodně by byla pro klid a mír.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama