Prosinec 2010

Arcalimë

2. prosince 2010 v 20:34 | Vrael |  Draci
Arcalimë


Barva: Červená
Pohlaví: Samice
Vylíhnuta: 19.5. 1357
Stádium: Dorostenec


Alexis Lesílines

2. prosince 2010 v 16:51 | Vrael |  Dračí jezdci
Alexis

Jméno: Alexis Lesílines
Datum narození: 8. ledna 1341
Rasa: Dračí jezdec
Strana: Dobro
Level: Novic
Drak: Fair
Meč: Zatím nemá


Je to 16ti letý kluk a je vemi opálený, ale není zase úplně černoušek. Jeho vlasy jsou černé jako havran. Jeho otec byl elf a matka byla člověk. Alexis je po matce člověk, ale umí velmi dobře elfsky a jeho otec ho několikrát zavedl do Osilonu, takže ví, jak se tam dostat a má to tam rád.  Je velmi dobrý lukostřelec. Je velmi chytrý a taky má obrovskou fantazii, že kdyby se měla dát do jednoho pytle, ten pytel by prasknul. Je milé a odvážné povahy. Otec mu zemřel když bylo Alexisovi přesně 16, umřel totiž na jeho oslavě. Matka jeho a otce opustila když bylo Alexisovi 7 měsíců, a teď žije Alexis u svého strýčka, tety, sestřenice a bratrance v Osilonu. Na sobě nosívá bílou košili a pod ní elfské brnění Mytrild které dostal od svého elfského strýčka (ten, u kterého žije) k 15. narozeninám, na košili má zlatou elfskou vestu, na které je elfsky napsáno Alexis a jsou na ní různé elfské znaky. Má černé klahoty a hnědé boty, přes rameno nosí luk a toulec na šípy. Na krku má přívěšek, který se dá otevřít a je zelený. Když se přívěšek otevře, na jedné straně je obrázek matky a na druhé straně je obrázek otce. Má velmi rád přírodu a svého draka Faira. Mámluvícího potkana Eloxiase kterého zdědil po svém dědečkovi.

Fair

1. prosince 2010 v 16:43 | Vrael |  Draci
Fair


Barva: Červená
Pohlaví: Samec
Vylíhnut: 27.4. 1357
Stádium: MláděThea Mahtiel de la Túrevarno

1. prosince 2010 v 16:16 | Vrael |  Dračí jezdci
Thea

Jméno: Thea Mahtiel de la Túrevarno
Datum narození: 13.6. 1341
Rasa: Dračí jezdec
Level: Novic
Strana: Dobro
Drak: Arcalimë
Meč: Zatím nemá


Thea vypadá o pár let starší než ve skutečnosti je. Její postava je štíhlá, měřící něco kolem 170-175 cm. Působí exotickým dojmem, který vyjadřuje její oblečení a opálení, možná i trochu šikmější oči. Thea má kaštanově hnědé oči mandlového tvaru, které lemují dlouhé, černé řasy. Její polodlouhé tmavé vlasy nosí většinou rozpuštěné, jen občas stažené do ledabylého drdolu či spletené do jednoho nebo dvou copů. Na pravém zápěstí má vytetované něco jako náramek. Její tělo hyzdí spoustu ran a šrámů z bitev, které většinou vyhrála. Její plné rudé rty má většinou schované za rudým šátkem. Dalo by je o ní říct, že je velice půvabná.
V oblečení na rozdíl od jiných žen dává přednost pohodlí než okouzlující róbě. Většinou ji uvidíte oblečenou do tuniky či haleny s většinou koženými nebo plátěnými kalhoty. Jen ojediněle ji uvidíte v dámských šatech. Do bitev si s oblibou obléká modro zelenou náprsenku a stejně zbarvené kraťasy. V období zimy nosívá přes oblečení plášť, který přes letní měsíce schovává v prostorném vaku, kde schovává veškerý svůj majetek. Boty nosí celý rok stejné: vysoké z kůže, zavázané koženou tkaničkou. Rudý šátek se stal pro typický, většinou ho má převázaný přes ústa, nebo schovaný v prostorném vaku.
Její útlý krk zdobí spousta přívěsků, každý z nich má svůj význam a smysl. Na obou rukách má připevněné náramky, nebo tenké provázky černé kůže. Své dýky má připevněné k botám, luk a toulec se šípy na hozené přes rameno a kopí, které dočasně vyměnila za meč má schované ve vaku.